English Title: 
New releases

برای اولین بار در کشور، کتابی ۱۰۰% علمی در باب اشتباهات رایج در تمرینات بدنسازی به چاپ و نشر رسید!

کتاب «اشتباهات رایج در تمرینات بدنسازی از دیدگاه بیومکانیکی (راهنمای گام به گام حذف اشتباهات رایج)» توسط سه تن از اساتید خوب دانشگاه های کشور نوشته و به بازار عرضه شد. نویسندگان این کتاب: دکتر عباس فرجاد پزشک، استادیار گروه علوم ورزشی دانشگاه بیرجند؛ دکتر محمد یوسفی، استادیار گروه علوم ورزشی دانشگاه بیرجند و علامه طباطبائی تهران و دکتر سعید ایل بیگی، دانشیار گروه علوم ورزشی دانشگاه بیرجند هستند که با تخصص علمی و تسلط بر مباحث حرکات اصلاحی و بیومکانیک ورزشی دست به چنین تالیف کاربردی و مهمی زده اند.

ادامه مطلب

کتاب «آدم بزرگ های ترسناک» منتشر شد!

کتاب «آدم بزرگ های ترسناک» نوشته ی جذاب و خواندنی مهدی حق گو که با زبان طنز شیرینی نگاشته شده، در راستای لفزایش اعتماد به نفس و احیای کودک درون است.

کتابی که به تمام پدرها، مادرها و نوجوانان و جوانان توصیه می شود.

کتابی که بدون تردید، هم به اعتماد به نفس و کودک درونمان کمک می کند، هم لحظات شیرین و مطلوبی برایمان ایجاد خواهد کرد.

این کتاب به همت انتشارات گیوا به چاپ و نشر رسیده است.

ادامه مطلب

کتاب «روش های نوین تدریس» منتشر شد!

کتاب «روش های نوین تدریس»، کتابی کاملا کاربردی برای تمام کسانی که در کار تدریس هستند، اعم از: آموزگاران ابتدایی، دبیران دبیرستان، اساتید و مدرسان دانشگاه ها و... این کتاب به قلم روان و خوب رامین اروانه نگاشته شده است، که البته حضور خواهر ایشان، نازنین زهرا و دوستشان، حیدر بدرود، در نگاشتن و عرضه ی این کتاب خوب مؤثر بوده و این عزیزان نیز نویسندگان دوم و سوم اثر هستند. با توجه به شرایط موجود بهداشت جهانی و حضور ویروس نامیمون کرونا کووید ۱۹، نیاز به آموختن روش های نوین تدریس، برای تمامی معلمان ضروری شده است و این کتاب، منبع مفیدی برای این مهم است.

ادامه مطلب

کتاب «سرزمین طارم» منتشر شد!

کتاب فاخر و اثر ماندگار «سرزمین طارم؛ آنایوردوم طارم» به قلم توانمند «دکتر مهدی محمدی» در انتشارات گیوا به چاپ و نشر رسید. در هفته کتاب و کتابخوانی، جهت معرفی این با ارزش، چندین مراسم رونمایی در سه استان قزوین، گیلان و زنجان برگزار شد. لینک خبرگزاری ها و تصاویر مرتبط به این رونمایی ها را دنبال کنید: لینک خبرگزاری مهر https://www.mehrnews.com/news/5074305/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B3%D8.‎.‎.‎ لینک خبرگزاری ایسنا

ادامه مطلب

چاپ کتاب «شروع کردی، تمومش کن» اثر پیتر هولینز برای اولین بار در کشور

کتاب «شروع کردی، تمومش کن!» با عنوان انگلیسی "finish what you start" نوشته ی پیتر هولینز تا کنون دو بار ترجمه شده و اولین ترجمه ای که از این اثر ارزشمند به بازار آمده، ترجمهی خانم تکتم سعیدنیا است که ناشر آن انتشارات گیوا، ناشر تخصصی دو حوزه ی ادبیات و انگیزشی است.

این کتاب را به همه ی عزیزانی که دغدغه ی به انجام رساندن کارهای خود را دارند، توصیه می کنیم.

جهت آشنایی بیشتر با کتاب، خلاصه فصل سوم آن را در اینجا ذکر می کنیم.

فصل ۳. بیانیه بساز

ادامه مطلب

برای اولین بار در ایران؛ مجموعه ی فیلمنامه ی کوتاه؛ از پس فردا تا دیروز

دوستان و همراهان عزیز خرسندیم که به اطلاع شما ادب دوستان و ادیبان گرامی برسانیم که خوشبختانه کتاب #از_پس_فردا_تا_دیروز به قلم هنرمند عزیز #یوسف_یزدانی به چاپ رسید و شما میتوانید از فروشگاه اینترنتی کما این کتاب را سفارش دهید و خریداری نمایید. خبر خوب دیگر اینکه انتشارات گیوا بر آن است که بزودی مراسم #رونمایی از این کتاب نفیس را برگزار کند.

ادامه مطلب