English Title: 
Unveiling

جشن امضای کتاب "حال خوب خانه داری" اثر خانم "فرانک کلابی"

انتشارات گیوا با همکاری انجمن ادبی آن برگزار میکند جشن امضای کتاب "حال خوب خانه داری" این کتاب ارزشمند را با امضای نویسنده ی آن در آرشیو خود داشته باشیم. کتابی بسیار عالی و خوب که خواندنش را به تک تک خانم ها توصیه میکنیم. هدیه ای بسیار خوب که میتواند خانم خانه تان را متحول کند. با کتاب حال خوب خانه داری زندگی را از نگاهی منطقی و متفاوت ببینید. طبق برنامه ریزی های انجام شده، قرار بر این است که جشن امضای کتاب "حال خوب خانه داری" در روز چهارشنبه ۲۳ اسفند، از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۹:۳۰ برگزار گردد. در این جلسه کتاب را میتوانید با ۲۰% تخفیف تهیه کنید.

ادامه مطلب

رونمایی از کتاب "دختران ناخدا" اثر زهرا قورچیان

آیین رونمایی از کتاب دختران ناخدا، اثری از خانم زهرا قورچیان. طبق برنامه ریزی های انجام شده و تلاش های دوستان، قرار بر این است که در روز دوشنبه ۱۴ اسفند، در نشست انجمن ادبی فروغ و انتشارات گیوا، از کتاب دختران ناخدا رونمایی به عمل آید. کارشناس این جلسه، شاعران گرامی، آقای مهرداد محمدی و خانم تارا کسرایی خواهند بود. حضور برای عموم شاعران و نویسندگان آزاد است و باعث خرسندی نویسنده و ناشر خواهد بود. منتظر حضور گرمتان هستیم.

ادامه مطلب

رونمایی و جشن امضا کتاب#عشق_تردستی_بلد_نیست در انتشارات گیوا با همکاری انجمن ادبی "آن"

رونمایی و جشن امضا کتاب#عشق_تردستی_بلد_نیست در انتشارات گیوا با همکاری انجمن ادبی "آن" برگزار خواهد شد. سومین نشست انجمن ادبی آن در روز چهارشنبه مورخ ۹ اسفند ماه، در سالن اجتماعات انتشارات گیوا، با اجرا و کارشناسی آقای غلامرضا خدارحمی، برگزار خواهد شد. رونمایی از کتاب "عشق تردستی بلد نیست" نیز در این جلسه به عمل خواهد آمد. کتاب "عشق تردستی بلد نیست" ااثری است مشترک از بانوان #خدیجه_صفالو_منزه "عاتکه" و #نازنین_پورمحسنی. در این جلسه شاهد شعرخوانی شاعران خوب انجمن ادبی "آن" نیز خواهیم بود. شرکت در این جلسه و شعرخوانی برای عموم آزاد و رایگان است. انتشارات گیوا پذیرای حضور گرم شماست.

ادامه مطلب

رونمایی و جشن امضای کتاب #سیب_هوس، اثر #امید_صباغ_نو

اطلاعیه رونمایی و جشن امضا کتاب #سیب_هوس، اثر ارزشمند شاعر توانمند #امید_صباغ_نو دوستانمان در نشر نیماژ زحمت چاپ این کتاب را کشیده اند. طبق برنامه ریزی بزرگواران در نشر نیماژ، جشن امضای این کتاب در روز جمعه مورخ ۱۱ اسفند، در کافه کتاب ثالث برگزار خواهد شد. از تمام دوست داران شعر و ادب دعوت می کنیم که در این مهم شرکت کنند و کتاب سیب هوس را با امضای آقای امید صباغ نو دریافت نمایند. آدرس: تهران - زیر پل کریم خان - کافه کتاب ثالث زمان: جمعه ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۰ الی ۲۱ با ما از اخبار فرهنگی خبردار شوید.

ادامه مطلب